ŞATO MOTEL - MARMARA ADASI

15609 kişi inceledi.
0 (266) 225 50 78
Adres : Cumhuriyet Mahallesi İstavrit Sokak No:1

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 500 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Deniz Manzaralı Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Balkondan Deniz Manzarası Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Banyo ve Lavabosu Deniz Manzaralı Restaurantımız Teras Restaurantımız Restaurantımızdan Deniz Manzarası Deniz Manzaramız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Denize Sıfır Motelimiz Üç Kişilik Odalarımızın Banyo ve Lavabosu Plajımız ve Deniz Plajımız Plajımızdan Bir Görünüm Cafemiz Cafemizden Deniz ve Plaj Manzarası Cafemiz Motelimiz Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımızın Balkon Manzarası Balkondan Deniz Manzaramız Deniz Manzaralı Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Banyo ve Lavabosu
ŞATO MOTEL TANITIM

Marmara Adası’nda, plajıyla bilinen Kole mevkisinde bulunan Şato Motel, 1966 yılından beri konaklama hizmeti veriyor ve adanın en tecrübeli tesislerinden biri.

Marmara Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 0 metre, en yakın merkeze 500 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 27 oda 70 yatak olarak belirtilmiştir. Şato Motel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Şato Motel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 27 oda ve 70 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Yaz sezonu hizmet vermektedir.Şato Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 50 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ŞATO MOTEL HARİTADA NEREDE ?

Marmara Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Marmara Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Marmara Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Marmara Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Marmara Adası Özel Plajlı Pansiyonlar   Marmara Adası Ucuz Pansiyonlar   Marmara Adası İndirimli Pansiyonlar   Marmara Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Marmara Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Marmara Adası Pansiyon  

Marmara Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Marmara Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.