ALİ BABA BUTİK OTEL - MARMARA ADASI

33021 kişi inceledi.
0 (850) 532 38 57
Adres : Gündoğdu Mahallesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: 200 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 300 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 300 metre
Havuzumuz ve Butik Otelimizden Gece Görünümü Butik Otelimiz ve Havuzuz Havuzlu Butik Otelimiz Havuzumuz Havuzumuz ve Bahçemiz Butik Otelimiz Denizden Butik Otelimiz Plajımız Bahçemiz Bahçemiz Cafemizden Gece Görünümü Ali Baba Butik Otel Ali Baba Butik Otel ve Bahçe Ali Baba Butik Otel ve Bahçe Ali Baba Butik Otel Çift Kişilik Odalar Çift Kişilik Odalar İki Kişilik Odalar İki Kişilik Odalar
ALİ BABA BUTİK OTEL TANITIM

Marmara Adası Gündoğdu bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Butik Otel, denize 200 metre, en yakın merkeze 300 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 300 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 10 Oda, 25 Yatak olarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Ali Baba Butik Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 10 oda ve 40 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 Gün hizmet vermektedir.Ali Baba Butik Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 38 57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ALİ BABA BUTİK OTEL HARİTADA NEREDE ?

Marmara Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Marmara Adası Özel Plajlı Pansiyonlar   Marmara Adası Bahçeli Pansiyonlar   Marmara Adası Butik Pansiyonlar   Marmara Adası İndirimli Pansiyonlar   Marmara Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Marmara Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Marmara Adası Pansiyon  

Marmara Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Marmara Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.