DOSTLAR PANSİYON - MARMARA ADASI

15048 kişi inceledi.
0 (266) 225 50 69
Adres : Çınarlı Mahallesi Çınar Sokak

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Pansiyonumuz Pansiyonumuzun Girişi Pansiyonumuz ve Bahçesi Danışma Pansiyonumuz Pansiyonumuz ve Bahçesi Pansiyonumuz ve Bahçesi Bahçemiz Bahçemiz ve Deniz Bahçemiz Bahçemiz Bahçemiz ve Cafe Bahçemiz ve Cafe Bahçemiz ve Mangal Yeri Bahçemiz ve Mangal Yeri Bahçemiz Ortak Duş Alanı 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamızın Banyosu 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamızın Banyosu 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamızın Banyosu Aile Dairemiz Aile Dairemiz Aile Dairemiz Aile Dairemizin Mutfağı Aile Dairemizin Balkonundan Manzara Aile Dairemizin Banyosu 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamızın Balkonundan Deniz Manzarası 3 Kişilik Odamızın Banyosu 4 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız Odalarımızın Banyosu Odalarımızın Ortak Kullanım Mutfağı
DOSTLAR PANSİYON TANITIM

Dostlar Pansiyon, Marmara Adası'nın turistik değeri yüksek Çınarlı Köyü'nde, denize sıfır konumda yer alıyor.

Toplamda 150 yatak kapasitesine sahip olan pansiyon, ilçe merkezine 6 km uzaklıkta bulunuyor. Ulaşım minibüs, taksi ve motorla kolayca sağlanabiliyor.

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 60 oda 150 yatak olarak belirtilmiştir. Dostlar Pansiyon için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 50 oda ve 150 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Yaz sezonu hizmet vermektedir.Dostlar Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 50 69 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

DOSTLAR PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Marmara Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Marmara Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Marmara Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Marmara Adası Bahçeli Pansiyonlar   Marmara Adası Ucuz Pansiyonlar   Marmara Adası İndirimli Pansiyonlar   Marmara Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Marmara Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Marmara Adası Tatil Pansiyonları   Marmara Adası Apart Pansiyonlar  

Marmara Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Marmara Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.