SUNLİGHT OTEL - MARMARA ADASI

15823 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 30
Adres : Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:4 ( Belediye Meydanı )

Denize Mesafe Denize Mesafe: 10 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 50 metre
Sunlight Otel Plajımız Plajımız Plajımız Logi Deniz Manzaramız Otelimizin Deniz Manzarası Dört Kişilik Aile Odası Dört Kişilik Aile Odası Dört Kişilik Aile Odasının Banyosu 3 Kişilik Oda 3 Kişilik Oda 3 Kişilik Odamızın Balkon Manzarası 3 Kişilik Odamızın Banyosu Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Oda Çift Kişilik Odamızın Banyosu Üç Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Üç Kişilik Odanın Banyosu Deniz Manzarası Restaurantımız Restaurantımız Restaurantımız Restaurantımız Otelimiz Çay Bahçemiz
SUNLİGHT OTEL TANITIM

Marmara Adası Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize 10 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 26 Oda 75 Yatak olarak belirtilmiştir. Sunlight Otel bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Sunlight Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 26 oda ve 75 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.365 gün hizmet vermektedir.Sunlight Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

SUNLİGHT OTEL HARİTADA NEREDE ?

Marmara Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Marmara Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Marmara Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Marmara Adası Ucuz Pansiyonlar   Marmara Adası Merkezdeki Pansiyonlar   Marmara Adası İndirimli Pansiyonlar   Marmara Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Marmara Adası Aileye Uygun Pansiyonlar  

Marmara Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Marmara Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.