YILDIZ TATİL KÖYÜ - MARMARA ADASI

41390 kişi inceledi.
0 (266) 606 03 86
Adres : Çınarlı Mahallesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Deniz Manzaralı Restaurantımız Plajımız ve Şezlonglarımız Plajımız ve Tatil Köyümüz Plajımızdan Bir Görünüm Cafemiz ve Deniz Manzarası Tatil Köyümüz Tatil Köyümüz ve Deniz Manzarası 1+1 Dairelerimiz 1+1 Dairelerimiz 1+1 Dairelerimiz 1+1 Dairelerimizin Balkondan Deniz Manzarası 1+1 Dairelerimiz Deniz Manzaramız Tatil Köyümüzden Bir Görünüm Bahçe Katı Odalarımız Deniz Manzaramız
YILDIZ TATİL KÖYÜ TANITIM

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Tatil Köyü, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 13 Oda, 70 Yatak olarak belirtilmiştir. Yıldız Tatil Köyü bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Yıldız Tatil Köyü için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 17 oda ve 70 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.15 Haziran - 30 Eylül hizmet vermektedir.Yıldız Tatil Köyü hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 606 03 86 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

YILDIZ TATİL KÖYÜ HARİTADA NEREDE ?

Marmara Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Marmara Adası Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Marmara Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Marmara Adası Özel Plajlı Pansiyonlar   Marmara Adası Ucuz Pansiyonlar   Marmara Adası Muhafazakar Pansiyonlar   Marmara Adası İndirimli Pansiyonlar   Marmara Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Marmara Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Marmara Adası Apart Pansiyonlar   Marmara Adası İslami Pansiyonlar   Marmara Adası Pansiyon  

Marmara Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Marmara Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.