GÜL PANSİYON - MARMARA ADASI

13678 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 38
Adres : Çınarlı Mahallesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Sıfır Konumda
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Pansiyonumuzdan Deniz Manzarası Bahçemiz ve Deniz Manzaramız Beş Kişilik Deniz Manzaralı Odalarımız Banyo ve Lavabo Mutfak Pansiyonumuz ve Bahçemiz Pansiyonumuz Bahçemiz Bahçemizden Deniz Manzarası Bahçe Keyfi Plajımız Pansiyonumuz ve Bahçemiz Gül Pansiyon Bahçemiz Pansiyonumuz Pansiyonumuz Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Odalarımız Odalarımızın Banyosu Odalarımız Odalarımızın Balkonundan Manzara
GÜL PANSİYON TANITIM

Avşa Adası'nda bulunan Gül Pansiyon, denize 10 metre mesafede, oldukça temiz ve ferah bir tesis. 

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 8 Apart, 35 Yatak olarak belirtilmiştir. Gül Pansiyon için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 11:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 8 oda ve 35 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Yaz sezonu hizmet vermektedir.Gül Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 38 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

GÜL PANSİYON HARİTA

Marmara Adası Ucuz Pansiyonlar   Marmara Adası İndirimli Pansiyonlar   Marmara Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Marmara Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Marmara Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Marmara Adası Özel Plajlı Pansiyonlar   Marmara Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Marmara Adası Bahçeli Pansiyonlar   Marmara Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Marmara Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Marmara Adası Tatil Pansiyonları   Marmara Adası Apart Pansiyonlar  

Gezgin Yorumu Gezgin Yorumu

Gezginimiz bu otel hakkında henüz yorum yapmamıştır.

Marmara Adası Balnet

Toplam 1 değerlendirme

9,6 PUAN
Marmara Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Marmara Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.