GÜL PANSİYON - MARMARA ADASI

35316 kişi inceledi.
0 (266) 225 51 38
Adres : Çınarlı Mahallesi

Denize Mesafe Denize Mesafe: Sıfır Konumda
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Sıfır Konumda
Pansiyonumuzdan Deniz Manzarası Bahçemiz ve Deniz Manzaramız Beş Kişilik Deniz Manzaralı Odalarımız Pansiyonumuz ve Bahçemiz Pansiyonumuz Bahçemiz Bahçemizden Deniz Manzarası Bahçe Keyfi Plajımız Pansiyonumuz ve Bahçemiz Gül Pansiyon Bahçemiz Pansiyonumuz Pansiyonumuz Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Pansiyonumuzun Bahçesi Odalarımız Odalarımız Odalarımızın Balkonundan Manzara
GÜL PANSİYON TANITIM

Avşa Adası'nda bulunan Gül Pansiyon, denize 10 metre mesafede, oldukça temiz ve ferah bir tesis. 

Marmara Adası Çınarlı Köyü bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 8 Apart, 35 Yatak olarak belirtilmiştir. Gül Pansiyon bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Gül Pansiyon için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 8 oda ve 28 yatak bulunmaktadır.

Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Yaz sezonu hizmet vermektedir.Gül Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 51 38 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

GÜL PANSİYON HARİTADA NEREDE ?

Marmara Adası Denize Sıfır Pansiyonlar   Marmara Adası Tek Gecelik Pansiyonlar   Marmara Adası Sadece Oda Pansiyonlar   Marmara Adası Özel Plajlı Pansiyonlar   Marmara Adası Altenatif Tatil Pansiyonları   Marmara Adası Bahçeli Pansiyonlar   Marmara Adası Ucuz Pansiyonlar   Marmara Adası İndirimli Pansiyonlar   Marmara Adası Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Marmara Adası Aileye Uygun Pansiyonlar   Marmara Adası Tatil Pansiyonları   Marmara Adası Apart Pansiyonlar  

Marmara Adası Civarındaki Oteller
Nasıl Çalışır?

Marmara Adası bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.